İş yerleri gün içerisinde yaşam alanlarımız haline geliyor. Günlük olarak karşılaşabileceğimiz ve güvenliğimiz için tehdit oluşturabilen tüm unsurlar iş yerlerinde de varlığını sürdürüyor. İş yeri güvenliği dendiğinde akıllara ilk olarak oluşabilecek maddi zararlar gelse de güvenlik kavramını salt hırsızlık ya da gasp gibi tehditlere indirgemek ideal bir yaklaşım olmuyor.

Güvenlik söz konusu olduğunda proaktif yaklaşımın önemi ön plana çıkıyor. İş yerinde çalışanların kronik hastalıkları olabiliyor, tüm önlemler alınsa dahi yapılan işin doğası gereği kaza oluşumları söz konusu olabiliyor ve kazalar sağlığı tehdit edebilen sonuçları beraberinde getirebiliyor. Bu noktada iş yeri sağlık alarmı sistemleri hızlı ve efektif müdahaleyi mümkün kılan teknolojiler arasında yer alıyor.

enformatic acil sağlık alarmı sayesinde hayatı tehdit edebilen kazalar ve sağlık sorunları için abonelere bilgi aktarımı ve gerekmesi halinde kolluk kuvvetlerine ihbar yapılabiliyor. Siz de hem kendinizin hem de iş yerinizde görev yapan personellerinizin sağlığı ile ilgili proaktif önlemler almak isterseniz enformatic iş yeri acil sağlık alarmı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

İş Yeri Acil Sağlık Alarmında Neden SECOM?

Acil tıbbi müdahale ile hayatlar kurtulabiliyor. Tam da bu bakış açısının gerçekliğiyle kaliteli  hizmet felsefesiyle dünya genelindeki 18 ülkede 3,5 milyondan fazla abonemize enformatic Alarm güvencesi ile servislerimizi sunuyoruz. Mekândan ve zamandan bağımsız güvende hissetme ayrıcalığı sunan teknolojilerimiz ve alanında profesyonel personellerimiz ile iş yerlerinizde de sizlerle olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Son teknolojilerden yararlanarak oluşturduğumuz iş yeri acil sağlık alarmı sistemimizle tüm olasılıklara hazırlanmanıza yardımcı oluyoruz.